SMMM Staja Giriş ONLINE Deneme Sınavı

SMMM Staja Başlama Online Deneme Sınavı

SMMM staja giriş online deneme sınavı kullanımınıza şimdi hazır. Hem de 1 tane değil, 4 tane olarak. Şimdilik 4 sınav var, talebe göre bir kaç tane daha eklenebilir.

Tamamen geçmiş sınavlarda çıkan, seçmece sorulardan oluşmuşlardır. İnternette PDF olarak geçmiş sınavları bulabilirsiniz ama çevrimiçi deneme sınavı olarak fazla bulamazsınız. Bulsanız da kapsamlı değillerdir. Bu eksikliği giderebilmek adına MuhaSebep‘teki sınavlar kendinizi hazırlamak adına çok işinize yarayacaklardır.

Kursa ulaşmak için tıklayınız

 

 

  • Sınavımız daha önceki 10 sınavda çıkmış sorulardan seçilen sorular ile hazırlanmıştır.
  • Toplam soru havuzu 1.100+ sorudan oluşmaktadır. Yani ileride sınav çeşitlemeleri yapılabilecektir (örneğin her dersten ayrı ayrı sınavlar)
  • Sınavlarda, gerçek sınavda olduğu gibi 30 adet Genel Kültür ve 100 adet Alan Bilgisi sorusu sorulmuştur.
  • Toplam 4 Online Deneme Sınavı hem süreli hem de süresiz seçenekler ile hazırlanmıştır. Süreli sınavlar, gerçek sınavda olduğu gibi 165 dakika ile sınırlıdır.
  • Sınavı bitirdiğinizde isteğe bağlı olarak Başarı Listesi’ne kaydınızı yapabilir, kendinizi diğer stajyer adayları ile karşılaştırabilirsiniz.

MuhaSebep Deneme Sınavları aşağıdadır ama siz şu anda görememektesiniz 😉 . Sınavlara ulaşabilmek için hemen aşağıdaki bölümden Sosyal Medya Paylaşımı yaparak sınavlardan “daha geniş kitlelerin” yararlanmasını sağlamanızı rica ederim.


Bilgi, Paylaştıkça Güzeldir !image/svg+xml
YAZININ DEVAMI KİLİTLİDİR AMA BİR "TIKLAMA" İLE AÇABİLİRSİNİZ 🙂 Okumaya devam etmek için paylaşımda bulunarak MuhaSebep'e destek vermenizi rica ederim. Teşekkürler

[Wow-Herd-Effects id=1]